Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Apple планує оновлення Siri та редизайн програми TV
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Березня 2023

Apple планує оновлення Siri та редизайн програми TV

З'явилася інформація про те, що Apple планує оновлення Siri та готує редизайн програми TV.Apple планує оновлення Siri та редизайн програми TV


iLounge в Telegram

Компанія Apple, як повідомляється 9to5mac, працює над оновленням для природної мови Siri на Apple TV. Подробиці з'явилися з останніх бета-версій tvOS 16.4 та macOS Ventura 13.3. Вони свідчать про те, що Apple розробила фреймворк Siri Natural Language Generation для покращення можливостей природної мови персонального помічника.

Хоча новий фреймворк поки що обмежений бета-версією tvOS 16.4, є ознаки того, що код вже включений до інших продуктів Apple, на iOS, HomePodOS, iPadOS та macOS. Тому всі функції Siri, з якими Apple зараз експериментує на Apple TV, ви отримаєте і на інших пристроях.

Наразі система генерації природної мови Siri використовується для розповідання жартів та казок, але Apple планують розширити її на таймери. Швидше за все, після свого івента з ШІ, представництво Apple хоче швидко наздогнати втрачене, щоб конкурувати з Google та Microsoft. Таким чином, вони хочуть розширити можливості Сирі як одного з основних ШІ компанії.

Крім оновлення Siri, остання бета-версія macOS Ventura 13.3 також містить оновлену програму Apple TV для Mac. У новій версії додана бічна панель для зручнішої навігації, що робить її схожою на версію програми для iPad. Бічна панель забезпечує більш зручний доступ до різних функцій програми Apple TV+, наприклад, фільми що ви придбали.

Важливо відзначити, що оновлена програма TV ще не реалізована в поточній бета-версії macOS 13.3, тому вона може бути додана в майбутню бета-версію або збережена для інших релізів прошивок.

Джерело: macrumors