iLounge | Новини | Apple планує розробити свою мережу супутників
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 20 Грудня 2019

Apple планує розробити свою мережу супутників

Apple хоче запустити свою мережу супутників, для того, щоб швидше передавати інформацію та не залежати від мобільних операторів стільникового зв'язку, а також (ймовірно) розробити власну систему карт на подобі Google Maps.Apple планує розробити свою мережу супутників


iLounge в Telegram

Apple планує розробити свою мережу супутників

Протягом цих 5 років Apple може розробити нову технологію передачі даних через супутники безпосередньо на ваш iPhone, iPad, Apple WatchMac Pro та MacBook.

Ще у 2017 році з'являлися чутки, що Apple була зацікавлена в подібній технології, оскільки компанія нібито проводила переговори з організацією, яка займається розробкою та проектуванням супутників.

Просочилися чутки, що компанія вже почала наймати розробників програмного забезпечення, обладнання та аерокосмічної техніки для пошуку нових методів передачі даних для iPhone та інших своїх продуктів.

Робота Apple над супутниками зв'язку і бездротовими технологіями наступного покоління означає, що мета, ймовірно, полягає в тому, щоб передавати дані на пристрій користувача, потенційно зменшуючи залежність від операторів бездротового зв'язку й отримати можливість пов'язувати пристрої разом без потреби в традиційної мережі. Apple також може досліджувати супутники для більш точного відстежування місцеположення своїх пристроїв, пропонуючи поліпшені карти й нові функції.

Тім Кук повідомив, що бачить перспективу в подібній технології та планує втілити в життя протягом 5 років.

Цікаво, що якщо компанія зможе передавати інформацію безпосередньо з супутників, то Apple зможе розробити власну версію Apple Maps і поставити під загрозу Google Maps.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official