Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Apple запатентувала розумні браслети та намиста
Новини
916
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 17 Листопада 2021

Apple запатентувала розумні браслети та намиста

Компанія Apple може налагодити випуск пристроїв у вигляді браслетів, брелоків і намист. Вони повинні мати досить широкі можливості.Apple запатентувала розумні браслети та намиста


iLounge в Telegram

Якщо судити за останніми патентами, зареєстрованими Apple, то у майбутньому асортимент товарів компанії може поповнитися новими пристроями. Йдеться про брелоки, браслети, намиста та інші подібні аксесуари.

За задумом інженерів нові пристрої можна буде носити на тілі або легко закріпити на різних об'єктах. При цьому гаджети повинні мати досить широкі можливості. Наприклад, вони можуть використовуватися для ідентифікації користувача у віртуальній або доповненій реальності, містити особисті дані (медичну інформацію, біометрики тощо) або виступати як пристрій виводу, зберігати невеликі повідомлення та інше.

Носій Apple

У патенті зазначено, що подібні гаджети повинні мати невеликі розміри та легко закріплюватися на тілі або предметі. Для цього Apple пропонує активно використовувати різні магнітні з'єднання.

Носій Apple

Крім цього подібні пристрої можуть стати частиною AR-системи Apple. Завдяки невеликим браслетам з електронною начинкою користувачі зможуть взаємодіяти з різними віртуальними об'єктами та керувати інтерфейсами.

Джерело: AppleInsider

iLounge в Telegram