Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог

🤑 Захист дисплею від 69 грн. 📱КУПИТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Apple відкрили офіс у Києві: планують ввозити техніку самостійно
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 30 Червня 2021

Apple відкрили офіс у Києві: планують ввозити техніку самостійно

Apple відкрили офіс у Києві. Скоро в Україні з'явиться офіційний Apple Store?Apple відкрили офіс у Києві: планують ввозити техніку самостійно


iLounge в Telegram

Нещодавно стало відомо, що Apple запустила службу підтримки українською мовою. Зараз з'явилася інформація про те, що компанія відкрила свій офіс у Києві та планує самостійно ввозити техніку до країни, без посередників.

Компанія «Асбіс» підтвердила те, що Apple буде самостійно транспортувати техніку і розмитнювати її на кордоні. Це повинно перешкоджати ввезенню «сірих» партій товарів.

Крім того, Apple почне контролювати надання сервісних послуг в авторизованих реселерів. За повідомленнями, вже створено низку вакансій для набору представників у регіональні спільноти промоутерів.

Наступним кроком, швидше за все, стане відкриття офіційного магазину Apple Store в Україні. Коли це станеться поки невідомо, але можна припустити, що першим містом, в якому з'явиться яблучний магазин, буде Київ.

Apple досить довго вже намагається вийти на ринок України офіційно: ще минулого року Apple зареєструвала юридичну особу в Україні, у березні 2021 на сайті компанії була помічена вакансія фінансиста з локацією у Києві. Після, переведення головної сторінки компанії на українську, а потім служба підтримки заговорила українською, зараз же відкриття цілого офісу і плани про самостійне ввезення техніки в країну.

Джерело: ubr