Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple One Premier та Apple Fitness+ з'являться у 15 нових країнах
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 26 Жовтня 2021

Apple One Premier та Apple Fitness+ з'являться у 15 нових країнах

Apple анонсували появу передплати Apple One Premier та сервісу Apple Fitness+ у 15 нових країнах.Apple One Premier та Apple Fitness+ з'являться у 15 нових країнах


iLounge в Telegram

Компанія Apple вчора випустила оновлення для своїх систем: iOS 15.1 з підтримкою SharePlay, macOS Monterey, iPadOS 15.1, watchOS та оновлення HomePod з підтримкою звуку без втрати якості на HomePod mini. Крім нових функцій, також анонсували появу преміальної передплати AppleOne та сервісу Apple Fitness+ у 15 нових країнах.

Оновлена преміальна передплата тепер буде доступна у Німеччині, Росії, ОАЕ та ще тринадцяти країнах по всьому світу. Разом з підпискою з'явиться доступ до сервісу для тренувань Fitness+, який до цього був обмежений США та кількома країнами.

Під час оформлення цього тарифного плану користувачам буде доступний сервіс для прослуховування музики Apple Music, ігровий сервіс Apple Arcade, 2 ТБ сховища iCloud, Apple TV+, а також Apple Fitness+.

Усього за 26,95 долара в Америці передплатники отримують пак з усіх сервісів Apple, доступ до яких можна поділити між шістьма родичами. Крім того, в Америці передплата включає також Apple News+, але у вищезгаданих країнах сервіс недоступний.

Третього листопада, коли тарифний план стане доступним, у сервісі Apple Fitness+ з'являться російські субтитри для тренувань та спеціальні плейлисти.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: