Через велике навантаження відповідаємо із затримками. Вибачте за незручності 😔

×
iLounge | Новини | У додатку Apple Music для Android знайшли згадку Hi-Fi звуку
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 15 Травня 2021

У додатку Apple Music для Android знайшли згадку Hi-Fi звуку

Скоро в Apple Music з'явиться підтримка Hi-Fi звуку. Черговий натяк на це знайдений у додатку Apple Music для Android.У додатку Apple Music для Android знайшли згадку Hi-Fi звуку


iLounge в Telegram

На початку травня у мережі з'явилася інформація про плани Apple додати у свій потоковий музичний сервіс новий тарифний план. Його відмінною рисою повинна стати підтримка Hi-Fi звуку. Розробники вже знаходили натяки на подібні нововведення у коді бета-версій iOS 14.6. Однак сьогодні згадки Hi-Fi звуку були виявлені й у тестовій збірці додатку Apple Music для Android.

Зараз передплатники яблучного музичного сервісу можуть вибирати з двох варіантів якості звуку: якіснішого та звичайного. Останнє налаштування дозволяє економити трафік та слухати музику при нестабільному з'єднанні.

В iOS 14.6 розробники недавно знайшли згадку підтримки високоякісного звуку в Apple Music. Правда, є шанс, що подібною можливістю зможуть скористатися тільки власники AirPods Pro та AirPods Max. Натяки на це також є у коді системи.

У бета-версії Apple Music 3.6.0, яка недавно з'явилася в Google Play Store, також помічені ознаки близької появи Hi-Fi звуку. Зокрема, у коді програми є текст повідомлення про підвищені витрати трафіку під час переходу на lossless-аудіо.

Повідомляється, що 10 ГБ пам'яті вистачить для зберігання:

  • 3 000 пісень у високій якості.
  • 1 000 треків у форматі lossless.
  • 200 пісень у форматі Hi-Res lossless.

Що стосується потокового програвання треків у форматі lossless, то трихвилинна композиція потребує:

  • 1,5 МБ з високою ефективністю.
  • 6 МБ з високою якістю при 256 кбіт/с.
  • 36 МБ у форматі lossless при 24 біт/48 кГц.
  • 145 МБ у форматі Hi-Res lossless при 24 біт/192 кГц.

Поки у мережі немає точної інформації про те, коли конкретно Apple може додати в Apple Music підтримку Hi-Fi звуку. За деякими даними, це відбудеться одночасно з виходом iOS 14.6.

Однак у мережі можна зустріти й інші версії. Наприклад, тільки вчора блогер Luke Miani розповів про те, що анонс нового тарифу для Apple Music відбудеться вже 18 травня. Одночасно з цим Apple повинна анонсувати і свої нові бездротові навушники.

Джерело: 9to5google


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: