Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Apple анонсувала Apple Music з Dolby Atmos та просторовим звуком
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Травня 2021

Apple анонсувала Apple Music з Dolby Atmos та просторовим звуком

Компанія Apple представила оновлення Music з підтримкою Hi-Fi музики без додаткової оплати.Apple анонсувала Apple Music з Dolby Atmos та просторовим звуком


iLounge в Telegram

Протягом двох останніх тижнів у мережі піднялося багато шуму через майбутнє оновлення Apple Music Hi-Fi. Раніше розробники виявили рядки коду, які вказували на появу висококласного звуку. Потім з'явився банер майбутнього оновлення, а після цього користувач інтернету виявив нові логотипи для звуку Hi-Res Lossless.

І ось нарешті Apple показали оновлення. Ми вважали, що воно буде представлено окремим тарифним планом, який відкриває доступ до першокласного «незжатого» звуку, але Apple фактично подарувала доступ до 75 мільйонів пісень у Lossless Audio та Spatial Audio з підтримкою Dolby Atmos. Нововведення буде доступно з наступного місяця.

Пісні та цілі альбоми, що можна слухати у Dolby Atmos, отримали значок, який вказує на підтримуваний формат. А відрегулювати Lossless-звук можна буде прямо у налаштуваннях програми.

Для всіх поціновувачів музики це великий день. Але важливо знати, що для того, щоб слухати Hi-Fi, вам знадобляться AirPods або Beats з чіпом H1 або W1.

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: