Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Apple може анонсувати гарнітуру змішаної реальності на WWDC 2021
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 31 Березня 2021

Apple може анонсувати гарнітуру змішаної реальності на WWDC 2021

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, анонс нової гарнітури змішаної реальності може відбутися в найближчі кілька місяців.Apple може анонсувати гарнітуру змішаної реальності на WWDC 2021


iLounge в Telegram

Відповідно до нового звіту відомого аналітика Марка Гурмана, компанія Apple може незабаром анонсувати новий пристрій гарнітуру змішаної реальності. Це буде перший значний новий пристрій з 2015 року, який компанія анонсує особисто.

Нагадаю, що з 2019 року Apple проводить тільки цифрові заходи, щоб уникнути поширення пандемії. Але Марк Гурман впевнений, що заради гарнітури змішаної реальності Apple зробить виняток.

З чуток гарнітура змішаної реальності Apple буде преміальним пристроєм. Компанія, за словами Bloomberg, планує продавати всього 180000 одиниць у рік.

Звіт Bloomberg дуже реалістичний, раніше видавництво повідомляло про те, що гарнітура з'явиться в продажу починаючи з наступного року. Це означає, що Apple може анонсувати гарнітуру змішаної реальності, дати ЗМІ і розробникам підготуватися, протестувати її, а тільки опісля випустити на ринок. Так компанія поступила з Apple Silicon M1, коли анонсувала нові процесори на WWDC 2020 року, але випустила нові пристрої тільки через кілька місяців.

Зауважу, що на промо WWDC 2021 всі персонажі одягнені в окуляри. Можете думати, що це просто «притягнуте за вуха», але згадайте символізм на інших промо Apple. Там є, де розігнатися фантазії.

Джерело: Bloomberg


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: