Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | У корейських магазинах LG можуть з'явитися продукти Apple
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 17 Червня 2021

У корейських магазинах LG можуть з'явитися продукти Apple

Apple хоче посилити свої позиції у Південній Кореї. Для цього компанія планує укласти з LG партнерську угоду. За його умовами яблучна продукція повинна стати доступна у LG Best Shops.У корейських магазинах LG можуть з'явитися продукти Apple


iLounge в Telegram

За інформацією джерел видання Business Korea, компанія Apple розглядає можливість укладення нової партнерської угоди з LG. У випадку, якщо сторони домовляться, то у майбутньому в південнокорейських магазинах LG Best Shops на полицях можуть з'явитися iPhone, iPad і Apple Watch.

Нещодавно LG згорнула свій бізнес з продажу смартфонів. Однак у Південній Кореї в компанії залишилася велика мережа роздрібних магазинів. Всього близько 400 точок всією країною. Якщо Apple і LG зможуть домовитися, то незабаром в LG Best Shops з'являться окремі «куточки» з яблучною продукцією.

Щоправда, у магазинах LG користувачі зможуть знайти тільки мобільні пристрої. Джерела зазначають, що у сторін виникли деякі розбіжності щодо комп'ютерів Mac. Річ у тому, що у LG є власна лінійка ноутбуків, і виробник не хоче, щоб у фірмових магазинах були доступні пристрої конкурентів.

Варто відзначити, що Apple не має у Південній Кореї розвиненої мережі роздрібних магазинів. З цієї причини партнерство з LG буде дуже вигідно компанії. Однак угода ще не підписана. На питання журналістів Business Korea представники LG відповіли, що поки нічого не вирішено.

Джерело: Business Korea


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: