Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Слух: Apple Glass не зможуть працювати без iPhone
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 3 Вересня 2021

Слух: Apple Glass не зможуть працювати без iPhone

Джерела повідомляють про те, що Apple Glass не зможуть виконувати більшу частину своїх функцій без підключення до iPhone.Слух: Apple Glass не зможуть працювати без iPhone


iLounge в Telegram

Згідно з інформацією від видання The Information, користувачам доведеться підключати AR/VR шолом Apple до iPhone або іншого подібного пристрою для того, щоб отримати доступ до більшості наявних функцій. Власне кажучи, на початковому етапі Apple Glass буде складно назвати самостійним гаджетом. Однак у майбутньому ситуація повинна змінитися.

Варто відзначити, що спочатку Apple Watch також не могли нормально працювати без iPhone. Однак за останні кілька років годинник Apple перетворився з гаджета-компаньйона у практично самостійний пристрій.

Що стосується Apple Glass, то спеціально для свого AR/VR шолома компанія створила новий чіп. За своєю потужністю він сильно поступається сучасним рішенням, які використовуються в iPhone і Mac. З цієї причини процесор не підходить для підтримки роботи штучного інтелекту або функцій, пов'язаних з машинним навчанням.

Однак чіпу цілком під силу підтримувати роботу шолома і швидко обробляти великий обсяг інформації. Також джерела зазначають, що під час розробки процесора для Apple Glass велика увага приділялася енергоефективності.

Очікується, що офіційний анонс AR/VR шолома відбудеться в наступному році. При цьому деякі вважають, що спочатку гаджет буде доступний тільки обмеженому колу користувачів. У широкому продажі шолом з'явиться з помітною затримкою.

Джерело: The Information


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: