Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Лінзи в Apple Glass зможуть адаптуватися до очей користувача
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 11 Січня 2022

Лінзи в Apple Glass зможуть адаптуватися до очей користувача

У Apple Glass будуть спеціальні лінзи, здатні підлаштовуватися під конкретну людину. Завдяки цьому окулярами зможуть користуватися люди із проблемами із зором.Лінзи в Apple Glass зможуть адаптуватися до очей користувача


iLounge в Telegram

Однією з головних проблем більшості AR та VR-гарнітур є те, що ними можуть користуватися тільки люди з хорошим зором. В інших зображення просто розмивається. Частково проблема вирішується за допомогою лінз. Однак що робити тим, хто носить окуляри? Деякі виробники пропонують користувачам купувати окремі набори лінз для розумних окулярів та шоломів віртуальної реальності. Але все це збільшує ціну і так не найдешевших пристроїв.

Apple знайшла можливе розв'язання цієї проблеми. Буквально днями компанія отримала патент, в якому описані спеціальні оптичні «пакети». Вони можуть складатися з різних «блоків» і мати різну конструкцію — включати регульовані і нерегульовані лінзи, заповнені рідиною. Однак, незалежно від кінцевої конструкції лінзи зможуть підлаштовуватися під конкретного користувача.

Лінзи в Apple Glass

Крім цього в патенті зазначено, що Apple Glass зможуть відслідковувати погляд людини та забезпечувати найкращу «картинку». Особливо така опція може бути корисною людям у віці, які мають проблеми з адаптацією зору при переведенні погляду з близької відстані в далечінь і навпаки.

Лінзи в Apple Glass

Чи з'явиться подібний механізм у фінальній версії Apple Glass, зараз сказати важко. Поки що компанія тільки отримала патент. До того ж повноцінні розумні окуляри можуть вийти лише через кілька років. Якщо вірити чуткам, то зараз Apple активно працює над першим AR/VR шоломом. Анонс цього гаджета намічено на кінець 2022 року.

Джерело: AppleInsider


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: