Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Аналітик: AR-гарнітура Apple вийде у другому кварталі 2022 року
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 8 Червня 2021

Аналітик: AR-гарнітура Apple вийде у другому кварталі 2022 року

Авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо розповів про те, що яблучна гарнітура доповненої реальності вийде у другому кварталі наступного року.Аналітик: AR-гарнітура Apple вийде у другому кварталі 2022 року


iLounge в Telegram

У новій замітці для інвесторів аналітик TF Securities Мінг-Чі Куо підтвердив свої минулі прогнози, що стосуються AR-гарнітури Apple. За його словами, пристрій вийде у другому кварталі 2022 року.

Куо зазначає, що допомагати Apple у реалізації амбітного проєкту буде тайванська компанія Genius Electronic Optical. Вона буде поставляти об'єктиви для нової гарнітури. При цьому, якщо вірити ранішим чуткам, то зараз інженери Apple працюють як мінімум над двома AR | VR шоломами.

Перший пристрій буде схожий на звичний шолом віртуальної реальності. Новинка повинна отримати просунуті дисплеї та 15 камер. Причому частина з них буде використовуватися для візуалізації доповненої реальності, а частина — для сканування навколишнього простору та відстеження міміки користувача.

Аналітик: AR-гарнітура Apple вийде у другому кварталі 2022 року

Навесні цього року Мінг-Чі Куо повідомляв про те, що гарнітура Apple буде мати вбудований обчислювальний блок і власну пам'ять, завдяки чому гаджет зможе працювати автономно від інших пристроїв Apple.

Новіша гарнітура може вийти у 2023 році. У її конструкції повинні використовуватися оптичні хвилеводи. Це дозволить зменшити розміри пристрою, зробивши його більше схожим на окуляри.

Джерело: Appleinsider


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: