iLounge | Новини | iPhone 15 буде оснащено 5G модемом Apple
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 18 Листопада 2021

iPhone 15 буде оснащено 5G модемом Apple

Джерела повідомляють про те, що фірмовий 5G-модем Apple з'явиться в iPhone у 2023 році.iPhone 15 буде оснащено 5G модемом Apple


iLounge в Telegram

Чутки про те, що компанія Apple працює над власними модемами для смартфонів та планшетів, з'явилися у мережі ще кілька років тому. За словами авторів ресурсу DigiTimes, які посилаються на джерела у ланцюжку постачальників, роботи над цим модулем продовжуються. Перші 5G-модеми Apple з'являться в iPhone 2023 року. При цьому вони не будуть інтегровані в основний чип.

Поки достеменно невідомо, що конкретно вигадали інженери Apple. Однак джерела наполягають на тому, що модем не буде частиною чіпа Apple A17. Зазвичай виробники роблять по-іншому і навпаки включають цей компонент в SoC.

Передбачається, що основним виробником фірмових модемів Apple стане TSMC. Компанії співпрацюють не перший рік. Сьогодні тайванський чіпмейкер є основним постачальником чіпів для пристроїв Apple.

Варто зазначити, що буквально кілька днів тому в мережі вже з'являлася інформація про плани Apple перевести iPhone на власні модеми. Про це повідомляв фінансовий директор Qualcomm Акаш Палхівала. У розмові з інвесторами він зазначив, що у 2023 році Apple може практично повністю перейти на власні модеми.

Джерело: DigiTimes


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: