iLounge | Новини | Додаток Apple TV з'явився на Android TV
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 2 Червня 2021

Додаток Apple TV з'явився на Android TV

Сьогодні додаток Apple TV став доступний власникам телевізорів і мультимедійних приставок, які працюють під управлінням Android TV.Додаток Apple TV з'явився на Android TV


iLounge в Telegram

Деякий час назад компанія Google повідомляла про вихід додатка Apple TV на платформі Android TV. Однак точну дату не вказували. Зараз додаток яблучного сервісу вже можна завантажити з Google Play. Однак завантажити його зможуть тільки власники сумісних телевізорів або приставок. Версії для смартфонів поки немає.

Після установки Apple TV користувачі зможуть орендувати або придбати різні фільми та шоу, які доступні в яблучному сервісі. Окрім цього власникам пристроїв з Android TV стає доступна платна підписка Apple TV+, яка відкриває доступ до ексклюзивних серіалів і фільмів. Наприклад, популярному комедійному шоу «Тед Лассо». Багато людей хвалять цей серіал за відмінний сценарій, смішні жарти та хорошу акторську гру. В Україні вартість місячної підписки на Apple TV+ становить 5 доларів.

Варто відзначити, що Apple не дуже охоче переносить свої сервіси на інші платформи. Однак, це не стосується Apple Music та додатка Apple TV. Останнє вже досить давно є на телевізорах від Samsung, а також приставках Google Chromecast, Roku та Amazon Fire. Сьогодні цей список поповнився пристроями на базі Android TV.

Джерело: Macworld


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: