Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Anker представила компактні та потужні GaN-зарядки
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 25 Травня 2021

Anker представила компактні та потужні GaN-зарядки

Компанія Anker представила три нових GaN-зарядних пристрої, які підходять для зарядки iPhone, iPad або MacBook.Anker представила компактні та потужні GaN-зарядки


iLounge в Telegram

Відомий виробник аксесуарів — компанія Anker — оновив лінійку своїх компактних зарядних пристроїв, створених на основі нітридо-галієвих чіпів. Всього у лінійку входить три адаптери, потужністю 30, 45 та 65 Вт.

Anker представила компактні та потужні GaN-зарядки

Виробник заявляє, що завдяки новим технологіям розміри 30-ватного адаптера у порівнянні зі звичайним USB-C зарядником відповідної потужності вдалося скоротити майже на 59%. Зарядка на 45 Вт зменшилася на 34%, а 65-ватний адаптер став на 58% менше. Для ще більшого зменшення габаритів адаптерів, Anker Nano II на 45 та 65 Вт оснащені складними вилками.

До особливостей нових зарядок виробник також відносить на 20% більшу ефективність — попри компактніші розміри, блоки живлення виділяють менше тепла.

Замовити нові зарядні пристрої можна на офіційному сайті виробника. Ціни починаються з позначки у 30 доларів за модель Anker Nano II 30W. Найпотужніша зарядка з нової лінійки коштує 40 доларів.

Якщо порівнювати Anker Nano II 30W з аналогічним адаптером від Apple, то новинка випередить фірмовий яблучний аксесуар не тільки за розмірами, але й ціною. В Apple Online Store USB-C Power Adapter потужністю 30 Вт коштує 49 доларів.

Джерело: Anker


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: