Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Anker представила компактну GaN-зарядку потужністю 100 Вт
Новини

Anker представила компактну GaN-зарядку потужністю 100 Вт

Anker показала на CES 2022 багато нових пристроїв — від компактної 100-ватної GaN-зарядки до лазерного 4K-проєктора.Anker представила компактну GaN-зарядку потужністю 100 Вт


iLounge в Telegram

У межах виставки CES 2022 компанія Anker представила безліч різних пристроїв. Виробник почав з анонсу зарядних аксесуарів. Окрім компактного 100-ватного адаптера та портативної зарядної станції, Anker також представила нову вебкамеру та власний лазерний проєктор.

Anker Nano II

За словами виробника, Anker Nano II є найменшою у світі зарядкою на 100 Вт. У невеликому «кубику» є два порти USB-C та один USB-A. Зарядка побудована на технології GaN другого покоління, що відрізняється вищою робочою частотою.

Anker Nano II

У продажу Anker Nano II з'явиться у березні та коштуватиме $ 79.

PowerHouse 512Wh

PowerHouse 512Wh — це нова портативна зарядна станція. Вона оснащена чотирма розетками, портом USB-C, трьома USB-A та автомобільним прикурювачем. Всередині зарядної станції встановлено акумулятор на 512 Вт/год.

PowerHouse 512Wh

Замовити PowerHouse 512Wh можна на сайті Anker за $ 499.

AnkerWork B600

Спеціально для тих, хто працює з дому і багато спілкується в Zoom, компанія Anker випустила вебкамеру AnkerWork B600, здатну знімати 2К-відео. У новинці є вбудований мікрофон з функцією шумозаглушення, регульоване поле огляду, автофокус і технологія підстроювання підсвічування.

AnkerWork B600

У продажу AnkerWork B600 має з'явитися вже у січні та коштуватиме $ 220.

Nebula Cosmos Laser 4K

Nebula Cosmos Laser 4K

Проєктор під назвою Nebula Cosmos Laser 4K, який працює на Android TV 10, відрізняється досить компактними розмірами та непоганою начинкою. 11 січня він з'явиться на Kickstarter. Замовити новинку можна буде за $ 2199.

Джерело: 9to5toys


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: