💙 Графік роботи 14-15 жовтняДетальніше >

×
iLounge | Новини | Слух: AirPods 3 можуть вийти 18 травня
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 14 Травня 2021

Слух: AirPods 3 можуть вийти 18 травня

З'явився слух про те, що нове покоління AirPods 3 вийде 18 травня, разом з «Apple Music HiFi».Слух: AirPods 3 можуть вийти 18 травня


iLounge в Telegram

Компанія Apple готує нове покоління бездротових навушників AirPods, яке може отримати формфактор AirPods Pro без силіконових амбушурів. Раніше ми бачили рендери майбутніх навушників, але дата їх виходу залишалася невідомою.

І ось вчора у мережі з'явився слух від ютубера Luke Miani про те, що навушники можуть дебютувати 18 травня, разом з сервісом «Apple Music HiFi», який надасть доступ до кращої якості музики за окрему підписку. Згідно з ютубером, навушники будуть випущені у пресрелізі.

Слух є дуже спірним, тому що раніше подібної інформації від цього ютубера не було й ми не можемо судити про його правдивість. Але дата є цілком реальною, посилаючись з тим, що ми бачили досить багато чуток про новий пристрій, який чомусь не показали.

Відносно сервісу музики з високоякісним контентом, який може бути представлений як «Apple Music HiFi». З чуток, вартість підписки складатиме близько 10 доларів на місяць. Раніше інсайдери вже віщували його появу.

Джерело: Twitter


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: