Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | AirPods можна використовувати для відстеження дихання
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 12 Серпня 2021

AirPods можна використовувати для відстеження дихання

AirPods можуть відстежувати частоту дихання, це доводить дослідження.AirPods можна використовувати для відстеження дихання


iLounge в Telegram

Apple з кожним роком прагне запровадити все більше функцій для відстеження стану здоров'я своїх користувачів за допомогою нових пристроїв: Apple Watch та iPhone. Тепер за показниками здоров'я можна буде стежити й через AirPods.

Згідно з новим дослідженням Корнельського університету, AirPods і Apple Watch можна використовувати для відстеження частоти дихання. Для цього використовуються вбудовані мікрофони, які фіксують вдихи та видихи.

Дослідження проводили з групою, що складається з 21 людини. Для додаткової чіткості дихання використовувалася багаторівнева нейронна мережа. Результати показують, що мікрофони пристроїв можуть визначати вдихи як в приміщенні, так і на вулиці, відсікаючи частину шумів.

До слова, Apple вже запускає підтримку відстеження частоти дихання зі смарт-годинниками Apple Watch в watchOS 8, але зараз ця функція обмежується відстеженням показника під час сну. У дослідженні було доведено, що в майбутньому AirPods можуть бути задіяні для відстеження вдихів і видихів протягом дня.

Джерело: iMore


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: