Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог

🤑 Захист дисплею від 69 грн. 📱КУПИТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Користувачі AirPods 3 скаржаться на тріск та шум
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Листопада 2021

Користувачі AirPods 3 скаржаться на тріск та шум

Власники AirPods 3 скаржаться на неприємний шум та тріск у навушниках.Користувачі AirPods 3 скаржаться на тріск та шум


iLounge в Telegram

Схоже, що ситуація повторюється. Відразу після виходу AirPods Pro деякі користувачі почали скаржитися на неприємний тріск та шум у навушниках. У результаті Apple визнала наявність проблеми та запустила спеціальну програму із заміни дефектних гарнітур. Тепер про подібні проблеми повідомляють власники AirPods 3. Останніми днями скарги на шум і тріск у нових навушниках Apple почали з'являтися на Reddit.

За словами користувачів, у ті моменти, коли AirPods 3 не програють звук, у динаміках навушників стає чутний неприємний шум. У деяких він досить швидко викликає головний біль. Крім цього, власники AirPods 3 скаржаться і на невеликі потріскування. Вони можуть виникати під час прослуховування музики або розмов через гарнітуру.

Примітно, що деякі користувачі вже пробували замінити свої навушники на нові. Однак це не розв'язує проблему — шум і тріск зберігаються. Точні причини подібної «поведінки» зараз невідомі. Apple поки що ніяк не коментує ситуацію. Однак, деякі користувачі сподіваються, що нова прошивка допоможе виправити положення.

Джерело: Reddit