🎁 Выберите подарки, которые сделают праздники особенными 🎄ВЫБРАТЬ

×
Скидка тут!
×
Withings

Withings

Последние отзывы

 • Іван

  "Чудова річ, якщо нема питань до вартості та є можливість почекати доставку - рекомендую брати.
  Сам пристрій компактний та легкий у використанні після початкових налаштувань, оновленні прошивки і т.д. Манжета скручується навколо пристрою і кріпиться за допомогою магніта, пристрій має приємний дисплей який відображає навіть профілі користувачів.

  Достоинства
  • похибка
  • зручність
  • профілі та смарт функції в цілому
  • компактність


  Недостатки
  • вартість
  • наявність
  • microUSB зарядка
  "

  Читать далее
 • Юрій

  "Вибір припав на тонометр Withings BPM Connect після 4-х років користування смарт-тонометром Xiaomi iHealf Neo.

  Які були критерії вибору:
  1. Зручність.
  - синхронізації даних з додатком для моніторингу здоров'я дає можливість автоматично вести статистику, бачити графіки та легко надсилати дані лікареві для подальшої консультації.
  2. Точність.
  - пристрій схвалено для використання Управлінням з контролю за продуктами й ліками (FDA) США та має позначку CE для медичних пристроїв.
  3. Надійність - довіра до виробника
  - компанія Withings – частина історії компанї Nokia
  4. Компактність

  На момент придбання в інтернет-магазині "iLounge" ціна була найкраща.
  Обіцяні терміни поставки - витримані.
  Дякую.

  Достоинства

  - Зручність
  - Точність
  - Надійність
  - Довіра до виробника
  - Компактність

  За відгуками користувачів, тонометр Withings BPM Connect Wi-Fi є дуже зручним та простим у використанні. Деякі користувачі відзначають, що він дуже точний, що допомагає їм контролювати артеріальний тиск та отримувати надійну інформацію для подальшого аналізу та лікування.

  Крім того, користувачі позитивно оцінюють можливість підключення тонометра до Wi-Fi та синхронізації даних з додатком для моніторингу здоров'я. За допомогою цього додатку користувачі можуть отримувати графіки та статистику щодо їх артеріального тиску, а також надсилати дані лікареві для дальшої консультації та лікування.

  Однак, деякі користувачі вказують на те, що тонометр може бути дещо дорог


  Недостатки
  • - Висока ціна.
  "

  Читать далее
 • InformNapalm

  "Крайне важно, что точный. Удобно, что с аккумулятором, а не батарейками. Хороший девайс с синхронизацией с телефоном. Заряд держит неплохо. Неделю частых измерений выдерживает и остается ~ 40%

  Достоинства
  • Точное измерение, аккумулятор. Синхронизация с apple health, wi-fi


  Недостатки
  • Не самый тихий, зарядка от разьема micro-usb
  "

  Читать далее
 • Дмитрий

  "Показывает температуру странно, может и 36,7 показать и повторно сразу же 37,2
  Думал за такие деньги не будет уроаня сяоми) а так можно брать чисто за пару сек понять нет ли например 38 градусов) в хозяйстве пригодится, но хотелось бы более точных показаний "

  Читать далее
 • Мирослав

  "Первый умный термометр в моей коллекции. Могу отметить, что сделан очень практично и качественно. Легкий в использовании. Скачал приложение, настроился сам и за работу!Теперь о главном - на мое удивление, температуру меряет очень точно с погрешностью +-0,1 градус. Быстрота и простота радуют. Все данные сохраняются в приложении. Удобно отслеживать график температур всей семьи. Радует тот факт, что работает бесшумно, лишь легкая вибрация при окончании замера, тем самым ребёнка не будят различного рода сигналы и постоянное попискивание, как у других производителей. Покупкой доволен "

  Читать далее

Цены на в Украине

Цена на на 6 Декабря 2023 года составляет от 3129 грн до 15619 грн ($83 — $416 в долларах USD) в зависимости от характеристик устройства.

Withings Цена
Умный термометр Nokia (Withings) Thermo Умный термометр Nokia (Withings) Thermo 4199 ₴
Умные Wi-Fi-весы Withings Body Smart Blue с отслеживанием показателей тела для iOS/Android Умные Wi-Fi-весы Withings Body Smart Blue с отслеживанием показателей тела для iOS/Android 5499 ₴
Умный тонометр Withings BPM Connect Wi-Fi Умный тонометр Withings BPM Connect Wi-Fi 5495 ₴
Умный тонометр Nokia (Withings) BPM Умный тонометр Nokia (Withings) BPM 4199 ₴
Умные весы Nokia (Withings) Body+ Composition Wi-Fi Scale Black Умные весы Nokia (Withings) Body+ Composition Wi-Fi Scale Black 5499 ₴